אליהו חזן

עוז פרחי

דניאל רוזבן

יוסי נגר

אלירן פלח

חזרה לדף הראשי של הסיפורים האישיים

דף הבית

 

 

  כל חיי חיפשתי אחר האמת והאושר. מגיל צעיר רכבתי על אפנועי שטח, אופנועי ים, סקי, חוגי ספורט שונים, קורס מדריכים בווינגט ועוד.

לאחר סיום הלימודים התגייסתי ליחידת המסתערבים - דובדבן. השרות ביחידה היה קשה ומפרך, והרבה פעמים הינו צריכים

 להתמודד בסכנת חיים מול מחבלים

ואנשי טרור.

   

במהלך השירות הינו לובשים בגדים של ערבים ומבצעים פעולות הסתערבות שונות.

לפני פעולת הסתערבות בשטחים
לאחר שהשתחררתי מהצבא, טיילתי ברחבי העולם. ביקרתי ביותר מ-15 מדינות. בין השאר טיפוס לאוורסט, טרקים להרי ההימאליה, צניחות חופשיות ממטוס, קפיצות בנג'י, צלילות עם כרישים וכו'.
לבסוף הגעתי לארה"ב, ושם עבדתי כמאבטח סלבריטיז' בחברה מיוחדת לאבטחת אישים, ובמסגרת העבודה אבטחתי כוכבי קולנוע, שחקנים ועוד אנשים מפורסמים, אשר חלקם כולם מכירים, כגון צ'קי-צ'אן, ליאונרדו די קרפיו ועוד כוכבים אחרים. עובדי החברה היו כולם יוצאי יחידות מובחרות בצה"ל.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בעקבות הפיצוץ במגדלי התאומים בניו יורק, התבקשנו ממשטרת לוס אנג'לס להתחיל ולאמן את היחידות המובחרות של הלוחמה בטרור במשטרת לוס אנג'לס.

ובין כל הריגושים הללו עדין לא הרגשתי שלם עם עצמי והתחלתי לשאול שאלות מעותיות על החיים אבל הפעם גם רציתי למצוא להם את התשובות המתאימות.

הלכתי כמה פעמים לסמינר, בין לבין התחזקתי וקיבלתי עלי מצוות שונות והחלטתי לחזור בתשובה. ועוד בהיותי הארה"ב הגעתי לאחד הבתי כנסיות ושם פגשתי בפעם הראשונה את ראש הישיבה מורינו ורבינו הרב ראובן אלבז שליט"א, ודבריו נכנסו לליבי. נוכחתי לדעת שאין טעם עוד להמשיך ולרדוף אחרי הנאות החיים, הכסף והכבוד. וכשחזרתי לארץ החלטתי להגיע

 

 

לישיבת "אור החיים". השבת הראשונה שלי בישיבה היתה השבת הנפלאה בחיי, האנשים, השירים, שיעורי התורה, אווירת השבת... הבנתי שהגעתי לחברה אמיתית, להרגיש בגן עדן בעולם הזה על ידי לימוד התורה ובעבודת ה'.