אליהו חזן

ניר דר

עוז פרחי

דניאל רוזבן

אלירן פלח

חזרה לדף הראשי של הסיפורים האישיים

דף הבית

 

 

התחלתי לשחק כדורגל מגיל 8. כבר בהיותי בן 15 נכנסתי לשחק במחלקת הנוער של מועדון הכדורגל מכבי חיפה.

עם המשך הזמן הגעתי לקבוצה הבוגרת של המועדון, וזכיתי עם הקבוצה באליפות המדינה, ועוד תארים נוספים של הקבוצה.

 

לאחר מכן הגעתי לשחק בליגת האלופות של אירופה. גם בנבחרת ישראל האולימפית שיחקתי 3 שנים. בשנה האחרונה הייתי בהפועל כפר סבא ועלינו לליגת העל.

כאשר התחלתי להתחזק ולהתקרב לקב"ה, היה קושי גדול מאוד לעזוב את הכדורגל שהיה מהות כל חיי! הייתי נלחם עם עצמי יום יום בכדי שאוכל לוותר על הכל.  

למרות שהיה לי כסף, פרסום ותהילה גדולה הרגשתי ריקנות גמורה, שחסר לי תוכן בחיים, וככל שהתחזקתי הרגשתי שאני חי בשקר אחד גדול!  

 

ולכן, ברוך השם, החלטתי לעזוב את הכל, ולהיכנס לישיבת אור החיים ללמוד תורה כל היום ולעשות את הדבר האמיתי. וכרגע, נכון שאני לא מרוויח כמו קודם, אבל אני יודע ברוך השם שהקב"ה עוזר ואני מסתפק במה שיש והכי חשוב אני מרגיש מאושר יותר ממה שהייתי קודם כי עכשיו אני יודע שכאשר אני שומר שבת ולומד תורה אני זוכה יותר מכל אחד שלא עושה זאת. זכיתי ברוך השם למצוא חברה מלאת תוכן, אכפתיות ועזרה אמיתית בין אדם לחברו, ולקבל חום, אהבה והנהגה לערכים מראש הישיבה הרה"ג ראובן אלבז שליט"א. אני ממליץ לכולם לבוא לטעום.

לפני כמה שנים שאל אותי עיתונאי "איפה אתה רוצה לשחק שתהיה גדול?" עניתי לו "אני  רוצה לשחק באירופה". כיום אני לא באירופה, אני במקום הכי טוב בעולם.